kamagra

Potencja problemy

Wiele osób nie wie nawet, co to jest potencja. Problemy z nią są tematem tabu dla wielu mężczyzn i par. Potencja to zdolność do uprawiania seksu, to możliwość osiągnięcia wzwodu w momencie podniecenia. Niestety wielu mężczyzn pomimo chęci na seks, nie może go uprawiać. Zawodzi mechanika, a dokładniej, zbyt niskie ciśnienie w penisie. Jak to można zmienić? Odpowiedzią jest Kamagra, lek o identycznym działaniu, co popularna Viagra. Tutaj zamiast niebieskich tabletek mamy zielone, ale efekt jest ten sam – długi i mocny wzwód. Co jeszcze mogą zrobić Panowie, żeby poprawić swoją sprawność seksualną?

Stres zły jest – ale czy na pewno?

Dużo mówi się o stresie, że jest szkodliwy, również dla takich rzeczy, jak potencja. Problemy z potencją mogą rzeczywiście wynikać ze stresu, ale nie tyle z jego obecności, ile z naszej interpretacji. Wyjaśnijmy to po kolei. Według amerykańskich badań, osoby, które doświadczyły dużego stresu w ostatnim roku rzeczywiście są bardziej narażone na problemy zdrowotne (na przykład na choroby serca). Jednak dotyczy to tylko osób, które są przekonane co do szkodliwości stresu! Jeśli ktoś odbiera stres jako coś pozytywnego, jako gotowość organizmu do podjęcia wyzwania, to ta osoba jest wręcz zdrowsza od tej, która doświadczyła mało stresu. Ma niższe ciśnienie, lepszą wrażliwość insulinową, lepiej śpi. Na ma mniejsze zapotrzebowanie, na takie środki, jak Kamagra. Niesamowite, prawda? Nasze myślenie jest w tym momencie ważniejsze od tego, co nam się przytrafia.

Nastawienie na zagrożenie, nastawienie na wyzwanie

Chodzi tutaj o to,  czy uciekamy przed czymś, czy dążymy do czegoś. O wiele lepiej jest mieć cel i wykonywać kolejne kroki w jego kierunku, niż się czegoś obawiać i myśleć o tym z lękiem. Możemy mieć nastawienie na wyzwanie nawet w momencie, gdy przytrafia nam się coś złego. Tak naprawdę każdą sytuację możemy odbierać z ciekawością i gotowością do stanięcia w boksie startowym życiowego wyścigu. Nie jest to proste, ale warto to zrobić. W ten sposób zwiększamy swoje szanse na sukces, ogólny poziom szczęścia i zdrowia. Na przykład jeśli są zwolnienia w naszej firmie i możemy stracić pracę, dalej mamy dwa wyjścia. Możemy bać się utraty środków do życia i nie spać po nocach, analizując zachowania szefa poprzedniego dnia. Robić wyliczanki, kogo powinni zwolnić, kto ostatnio był złym pracownikiem, kto ma lepsze „plecy”. A możemy też postawić przed sobą wyzwanie pod tytułem, „znaleźć lepszą pracę” i zamiast bać się zwolnienia, znaleźć miejsce, gdzie będziemy bardziej doceniani, będziemy mogli się rozwijać i liczyć na lepsze warunki finansowe. Dzięki temu z trybu ruminacji, ciągłego rozmyślania o problemie, przechodzimy do działania. Bierzemy sprawę w swoje ręce. Nie czekamy, aż wielki głaz spadnie na naszą głowę, tylko szukamy bezpiecznego miejsca. Możemy wyznaczyć sobie kolejne kroki, potrzebne do osiągnięcia celu i skupić się na ich wykonaniu. A co, jeśli to nie pomoże? Weźmy Kamagrę i zapomnijmy o problemach z potencją.